Odpowiedni dentysta dla dzieci

dobry stomatolog dla dzieciWarszawa, miasto wielu możliwości, perspektyw i różnorodności. W tym mieście można dostać wszystko, chociaż niestety – czasem jest trudno o odpowiedniego dentystę dla dziecka.

Jak wiadomo każdy rodzic chce jak najlepiej dla swoich pociech. Wybór właściwego stomatologa to nie lada wyzwanie. Wielu z nas – dorosłych, do dziś przeżywa traumę związana z wizytami u dentysty. Właściwe podejście stomatologa do dzieci to połowa sukcesu. Ważne są również inne czynniki.

Na co zwrócić uwagę przy wybieraniu właściwego gabinetu?

Podejście stomatologa jest bardzo istotne. Stomatolog dziecięcy powinien wiedzieć, w jaki sposób rozmawiać ze swoimi pacjentami. Podejście i nastawienie jest najważniejsze. Niemniej jednak dziecko od momentu wejścia do kliniki powinno być zrelaksowane i czuć się pewnie. Poczekalnia to najgorszy odcinek, ponieważ wtedy dziecko słysząc wibrowanie sprzętów, czy reakcje dziecka, które źle znoszą wizyty u dentystów samo negatywnie się nastawia. Dobrze by kliniaka, do jakiej się wybierzemy miała, więc zorganizowany kącik dziecięcy z grami i zabawami, które odwrócą uwagę dziecka.

Wystrój gabinetu jest również ważny. Zwróćmy uwagę czy ma on typowy „szpitalny” wygląd czy też jest kolorowy z ciekawymi zdjęciami, telewizorem lub innymi gadżetami, które odwracają uwagę dziecka. Jednym z takich gabinetów, które z pewnością poleciłby każdy rodzic jest CENTRUM ORTODONCJI I IMPLANTOLOGII  ODENT. Czy chcielibyście zobaczyć Wasze dziecko, które wychodzi zadowolone z gabinetu dentystycznego? W takim razie warto zapisać się właśnie tam na pierwsza wizytę.

Advertisements

Posted on December 19, 2014, in Stomatolog dziecięcy and tagged . Bookmark the permalink. Leave a comment.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: